Εξετάσεις μαθήματος Διαχείριση Υδάτινων Οικοσυστημάτων

11 Ιαν 2021, 12:20

Αγαπητοί φοιτητές,

Η εξέταση του μαθήματος Διαχείριση Υδάτινων Οικοσυστημάτων θα γίνει την Τρίτη 26/1/2021 και ώρα 10:00-13:00 με τη μορφή πρότζεκτ που θα πρέπει να συντάξετε στο χρόνο αυτό. Το θέμα θα σας ανακοινωθεί με τη μορφή κειμένου που θα ανέβει στο eclass του μαθήματος στις 10:00 ακριβώς και εσείς θα πρέπει στις τρεις ώρες της εξέτασης να γράψετε την απάντησή σας είτε ως έγγραφο του Word, είτε χειρόγραφα και να την αποστείλετε στο προσωπικό μου e-mail:  gkechagi@upatras,gr, όχι μετά τις 13:00, γιατί δεν θα γίνεται δεκτή. Στην περίπτωση χειρόγραφης απάντησης, είτε θα σκανάρετε κάθε σελίδα, είτε θα τη φωτογραφήσετε. Στην εξέταση αυτή δεν απαιτούνται ανοικτές κάμερες, ενώ θα έχετε τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσετε όποια πηγή νομίζετε (βιβλία, σημειώσεις, ιντερνετ, κ.λ.π.).

Παρακαλούνται οι φοιτητές οι οποίοι επιθυμούν να εξεταστούν στο μάθημα, να εγγραφούν στην ομάδα χρηστών του μαθήματος που έχω δημιουργήσει στο exams eclass upatras το αργότερο μέχρι την Κυριακή 14/02/2021.

Γ. Κεχαγιάς