Ανακοίνωση για τα μαθήματα που διδάσκονται από την κ. Τεκερλεκοπούλου

13 Ιαν 2021, 10:25

Όσοι φοιτητές και φοιτήτριες οφείλουν εξέταση στα ακόλουθα μαθήματα,

Ρευστομηχανική (Πρόγραμμα σπουδών Μηχανικών Περιβάλλοντος)

Διαχείριση Στερεών Αποβλήτων (Πρόγραμμα σπουδών Μηχανικών Περιβάλλοντος)

Διαχείριση Υγρών Αποβλήτων (Πρόγραμμα σπουδών Μηχανικών Περιβάλλοντος) ,

Χημικές Διεργασίες (Πρόγραμμα σπουδών Μηχανικών Περιβάλλοντος),

Διαχείριση Επικινδύνων Αποβλήτων (Πρόγραμμα Σπουδών ΔΠΦΠ) και

Ρευστομηχανική-Υδραυλική (Πρόγραμμα Σπουδών ΔΠΦΠ),

Τεχνολογία Πόσιμου Νερού (Πρόγραμμα σπουδών Μηχανικών Περιβάλλοντος)

παρακαλούνται, να εγγραφούν ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στα αντίστοιχα Exams eclass καθώς και στις αντίστοιχες ΟΜΑΔΕΣ «Δήλωση συμμετοχής στην εξεταστική του Ιανουαρίου/Φεβρουαρίου 2021» . ΠΡΟΣΟΧΗ!!!    Η εγγραφή τους στις ΟΜΑΔΕΣ Εξεταστικής Ιανουαρίου/Φεβρουαρίου 2021 είναι υποχρεωτική και θα πρέπει να πραγματοποιηθεί μέχρι και 20/1/20201. Στην αντίθετη περίπτωση δε θα μπορέσουν να συμμετάσχουν στην εξ΄ αποστάσεως εξέταση των συγκεκριμένων μαθημάτων.

ΠΡΟΣΟΧΗ!

• Η δήλωση πρόθεσης προσέλευσης σε εξέταση (στην εξεταστική του Ιανουαρίου /Φεβρουαρίου) θα γίνει μέσω του εργαλείου Ομάδες Χρηστών στο exams eclass του κάθε μαθήματος.
  • Για τα μαθήματα εαρινού εξαμήνου (Διαχείριση Στερεών Αποβλήτων, Ρευστομηχανική, Ρευστομηχανική-Υδραυλική ΔΠΦΠ) δυνατότητα εξέτασης στη εξεταστική του Ιανουαρίου /Φεβρουαρίου 2021  έχουν μόνο οι επί πτυχίω φοιτητές.
  • Οι απόφοιτοι που δεν έχουν δυνατότητα πρόσβασης στο e-class και επιθυμούν να εξεταστούν σε κάποιο από τα παραπάνω μαθήματα πρέπει οπωσδήποτε να έρθουν σε επικοινωνία με τη διδάσκουσα (μέσω email) προκειμένου να γίνει και η δική τους εγγραφή στη λίστα των εξεταζομένων.

Αθανασία Τεκερλεκοπούλου