Εξετάσεις στα μαθήματα του Φ. ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ

11 Ιαν 2021, 13:01

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες

Κατ' αρχήν, σας ενημερώνω ότι για να μπορέσετε να συμμετάσχετε στις εξετάσεις των μαθημάτων μου, θα πρέπει να εγγραφείτε προηγουμένως στην πλατφόρμα εξ αποστάσεως εξετάσεων https://exams.eclass.upatras.gr έως την Παρασκευή 22 Ιανουαρίου 2021 ώρα 12:00. Όσοι φοιτητές έχουν ήδη εγγραφεί στην πλατφόρμα αυτή από προηγούμενες εξετάσεις, δεν χρειάζεται να εγγραφούν ξανά.

Η εξέταση σε όλα τα μαθήματα θα είναι γραπτή και η διάρκειά της θα είναι 60 λεπτά χωρίς καμία παράταση.

Για να εξεταστείτε, θα πρέπει να συνδεθείτε στο Skype for Business με τον ιδρυματικό σας λογαριασμό, ώστε να γίνει έλεγχος ταυτοπροσωπίας. Την ώρα της εξέτασης θα πρέπει να συνδεθείτε ταυτόχρονα και στο Skype for Business και στο exams. Αναλυτικές οδηγίες και links θα ανακοινωθούν την παραμονή κάθε εξέτασης

Επίσης, πρέπει να γνωρίζετε ότι μετά το τέλος της γραπτής εξέτασης, θα υπάρξει και προφορική εξεταση σε όσους φοιτητές κρίνω πως απαιτείται κάτι τέτοιο. Η μέρα και η ώρα της προφορικής εξέτασης θα ανακοινωθούν μετά το πέρας της γραπτής εξέτασης.

Καλή σας επιτυχία