Ανακοινώσεις για το μάθημα "ΕΝΕ 2220 Ενεργειακός Σχεδιασμός Κτηρίων"

17 Φεβ 2023, 08:38

Ανακοινώνεται ότι η έναρξη του συγκεκριμένου μαθήματος θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 20/02/2023 και ώρα 15:00 (αίθουσα διδασκαλίας 4) σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα.

Παρακαλούνται όλοι οι φοιτητές να εγγραφούν στην ηλεκτρονική αίθουσα του ανωτέρου μαθήματος (ηλεκτρονική πλατφόρμα e-class). Κάθε εβδομάδα θα πραγματοποιείται υποστήριξη της μαθησιακής διαδικασίας και θα αναρτάται εκπαιδευτικό υλικό.

Διευκρινίζεται ότι εκτός της γραπτής εξέτασης (Ιούνιος/Σεπτέμβριος) θα υπάρξει:

• προαιρετική εξαμηνιαία εργασία η οποία θα προσμετρήσει θετικά στον τελικό βαθμό. Οι φοιτητές που θα την επιλέξουν θα πρέπει να παραδίδουν, κατά τη διάρκεια του εξαμήνου, προόδους αυτής της εργασίας.
  • εβδομαδιαία προαιρετική εξέταση. Οι φοιτητές μπορούν να συμμετέχουν σε όσες προαιρετικές εξετάσεις επιθυμούν και οι οποίες θα προσμετρήσουν θετικά στον τελικό βαθμό.

Περαιτέρω διευκρινίσεις των παραπάνω έχουν ήδη δοθεί στην ηλεκτρονική πλατφόρμα e-class. Επιπλέον, θα δοθούν στην πρώτη αλλά και στις επόμενες διαλέξεις.

Ο διδάσκων

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ανακοίνωση για το μάθημα “ΕΝΕ 2220 Ενεργειακός Σχεδιασμός Κτηρίων (Αναπλήρωση μαθήματος λόγω Καθαράς Δευτέρας)

Το προγραμματισμένο μάθημα της 27ης Φεβρουαρίου (Καθαρά Δευτέρα) θα αναπληρωθεί στις 24 Φεβρουαρίου ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:00-15:00 (αίθουσα διδασκαλίας 4).

Ο διδάσκων

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ