Έλεγχος Ρύπανσης Περιβάλλοντος (ENE.430)-Έναρξη διαλέξεων & Εγγραφή στο Εργαστήριο

14 Φεβ 2023, 10:23

Έναρξη διαλέξεων (Θεωρία): Δευτέρα 20/2/2023

Εργαστήριο:

Οι φοιτητές/φοιτήτριες που πρόκειται να δηλώσουν για πρώτη φορά το μάθημα «Έλεγχος Ρύπανσης Περιβάλλοντος» υποχρεούνται να παρακολουθήσουν τα εργαστήρια του μαθήματος που θα πραγματοποιούνται ημέρα Δευτέρα στο Εργαστήριο Βιολογίας, σύμφωνα με το Ωρολόγιο Πρόγραμμα Εαρινού Εξαμήνου Ακαδ. Έτους 2022-2023.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εγγραφή θα πρέπει επίσης να πραγματοποιήσουν και όσοι φοιτητές/φοιτήτριες δήλωσαν το μάθημα τα προηγούμενα έτη και δεν παρακολούθησαν με επιτυχία τα απαιτούμενα εργαστήρια.

Οι εγγραφές για το εργαστήριο θα γίνονται από 14/2/2023- 24/2/2023 στο e-class του μαθήματος (ΕΛΕΓΧΟΣ ΡΥΠΑΝΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ_2023 (ENE.430)).  Η εγγραφή σας στο εργαστήριο θα ολοκληρωθεί με τη συμμετοχή σας στην Ομάδα Χρηστών «Εργαστήρια 2023».

Μετά την λήξη των εγγραφών θα αναρτηθούν οι Ομάδες και το Πρόγραμμα.

Οι εργαστηριακές ασκήσεις είναι υποχρεωτικές. Μία από τις απαραίτητες προϋποθέσεις για τη συμμετοχή στην τελική εξέταση του Μαθήματος (Θεωρίας και Εργαστηρίου), είναι να έχετε παρακολουθήσει με επιτυχία τα απαιτούμενα εργαστήρια.

Η Διδάσκουσα

Μαρία Αντωνοπούλου